Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy znacie może firmę apteczną Plante System?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-03, 20:56   #1
POPIELICA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 21
Question

Czy znacie może firmę apteczną Plante System?


Mam pytanie, czy znacie może markę apteczną Plante system? Zakupiłam przedwczoraj żel do mycia twarzy Plante System Aknorm (do cery tłustej i trądzikowej) oraz krem z tej samej serii matująco - nawilżający Plante System Aknorm (również cera tłusta i trądzikowa). Szczerze mówiąc weszłam do apteki z myślą kupienia żelu, toniku i kremu ale z serii Avene lub Bioderma (sugerowałam się opiniami na KWC). Jednak będąc w aptece, pani - dermokonsultantka, absolutnie odradzała te dwie firmy apteczne a bardzo polecała właśnie Plante System. Długo się wahałam ale w końcu mnie przekonała, szczególnie mówiąc że po moim trądziku nie będzie ani śladu, jak użyję Plante System. Szczerze mówiąc kompletnie nie słyszałam nigdy o tej firmie, z produktów aptecznych była to jedna z najdroższych firm. Szukałam coś konkretnie do cery trądzikowej. Przeczytałam opinie na KWC dotyczące tych dwóch produktów Plante System ale szczerze mówiąc jest ich bardzo malutko, przy kremie jest chyba tylko jedna. Może wy dziewczyny coś słyszałyscie o tej firmie Plante System? Wydałam na te dwa produkty 104 zł i szczerze mówiąc żałuje trochę... używam dopiero trzy dni ale jakoś nie widzę narazie rezultatów obawiam się że był to zły wybór
POPIELICA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując