Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-15, 20:58   #3546
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

jak to nie? przeciez chodzi wlasnie o to zeby wszystko wykurzyl, zaskorniki tez.

Brenda nie zalamuj sie, przeciez dziewczyny mialy problemy nawet do 5 miesiaca. trzeba czekac, nic innego nam nie pozostaje. maluj sie zaraz jak wstaniesz i myj buzie przed pojsciem spac. ja tak robie, nie widze tych plam ani ewentualnych syfow i lepiej sie czuje.
moja derma uznala, ze jezeli dobrze sie czuje to moge zwiekszyc dawke na wlasna reke wiec to chyba nic strasznego. jesli masz dobre wyniki(bo moje takie sa) to sprobuj wziasc przez dwa dni po 10 a trzeciego 20 i tak w kolko. jak skutki uboczne beda Ci dokuczac to zmniejszysz. to slowa mojej dermy. chyba,ze masz jakies powazne problemy (musisz mi wybaczyc ,ze plamy na wzor liszaja nie uznalam za nic waznego-sama tez mam na przedramionach, smaruje alantanem i olewam :P) to wtedy zostaw tak jak jest i glowa do gory. Czytalas "blondynke u szamana" Pawlikowskiej? mnie wciagnelo :P, teraz znowu wsadzam nos w kodeksy ale ksiazki to swietny sposob by nie myslec

ach i apropo nadziei, u mnie jest lepiej, tzn luszcze sie jak ryba obdzierana z lusek, doslownie bo ludzie dziwnie patrza. ale kij z tym, juz mam pare blizn mniej i to takich ktorych myslalam,ze dluuugo nie rusze. minal dopiero ponad miesiac wiec daleka droga do konca ale wiem,ze bedzie dobrze
__________________
Minerałoholiczka

od 11.07.2011 Aknenormin. a więc walka trwa..

Edytowane przez AliMa5
Czas edycji: 2011-08-15 o 21:02
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora