Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Długie, piękne blond włosy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-27, 20:38   #229
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
tak, właśnie o to mi chodzi ja zakupiłam na allegro kilka tych ampulek i do tego maskę zamykającą łuski włosa, tej samej serii. Na początku stosowalam tak jak było napisane w instrukcji, czyli jedna ampułka pasmo po paśmie rozprowadzana po włosach + maska zamykająca. Efekt? Włosy oblepione jakby nieumyte później wzięłam sprawy w swoje ręce na umyte włosy zaczęłam nakładać 1/3 ampułki tak na ślepo, niezbyt dokładnie. Później wmasowałam we wszytskie włosy i na to maska zamykająca. Podgrzewałam około 20 min i masowałam długo całość przy spłukiwaniu. Włoski były cudne i zupełnie inne niż wcześniej
Acha - to na moje długie włosika i tak pewnie cała pójdzie. Czyli mam tak "niedbale" nałożyć ampułeczke a potem (nie spłukując) jescze na to tą maskę?, Hmm... to się chyba skuszę.

Przepraszam ze Cię tak męczę - ale czy możesz napisać jeszcze co daje ten Kerabond? Jak to stosować? Co kupić z tego serii?
W sumie jeżeli to jest rzeczywiscie jakies spektakularne, to jestem gotowa zaryzykować i kupić od razu pełnowymiarówki..

Jakbys miała jeszcze cos fajnego do zniszczonych blond włosów - godnego polecenia, to daj prosze znać
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując