Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-31, 21:43   #1329
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
A ja również chciałabym się pochwalić - magister inżynier świeżo upieczony to pisze
Gratulacje


Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
zetuzetia Ale się ucieszyłam czytając że Ci się układa. Ja rozstałam się z chłopakiem z którym się spotykałam przez ostatnie 2 miesiące. Czułam że jemu strasznie zależało a ja nie umiałam tego odwzajemnić. Potrzebowałam czasu. Poradziłam sobie z tym bólem po rozstaniu, ale było to dla mnie zbyt świeże, nie byłam gotowa na żadne plany na przyszłość. Jak rano budziłam się obok Maćka patrzyłam na niego takimi rozkochanymi oczami, byłam pewna że mojej miłości, a tu tego nie było... Nie wiem czy podjęłam słuszną decyzję bo to był naprawdę wspaniały facet, ale jak bym nie spróbowała to nie przekonała bym się o tym. Nadal bardzo wierzę w to, że pokocham kogoś tak bardzo jak bardzo kochałam Maćka. Miłość to tak jak dotkniecie czarodziejskiej różdżki - powinny to poczuć obie strony, no nie?
Miłośc to bardzo dziwna sprawa. Nikt nie wie czym jest, ale jeśli jest to się to wie

Trochę to skomplikowałam. Po prostu jeśli będziesz zakochana, będziesz to czuła.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora