Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomaluj mój świat,a raczej mnie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-11-06, 10:17   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pomaluj mój świat,a raczej mnie.


Witaj Iggy [img]icons/icon7.gif[/img]
Właśnie mnie chorobcia wywaliło i straciłam wszystko co napisałam [img]icons/icon9.gif[/img]
Ale tak od początku. Uważam, ze w ciemnych włosach jest Ci bardzo dobrze. I raczej powinien to być ciemny szatynowy kolor z fioletowymi refleksami w postaci pasemek balejazu, albo ewentualnie ciemny, chłodny brąz z drobniejszym rudym, takim mocno rdzawym refleksem dla ożywienia głowy.
(Przyjmuje, ze na pewno jesteś osoba o chłodnym typie urody) [img]icons/icon12.gif[/img]
Moim zdaniem nie powinnaś malować włosów na blond.
Natomiast jeśli chodzi o długość to uważam, ze powinnaś zapuścić jeszcze trochę włosy i nadąć im nieco bardziej dynamiczny wygląd. ( tak jak na ostatnim zdjęciu) Z tego co widzę to włosy samoistnie Ci się kręcą , wiec to nie będzie trudne. Musisz je jedynie troszkę inaczej układać ewentualnie może będzie konieczne dodatkowe użycie wałków czy papilotów.

Jeśli chodzi o ubrania i ich kolory to raczej powinnaś zrezygnować z takich czystych, jasnych chłodnych barw w postaci jednego dużego elementu stroju. Potraktuj je lepiej jako dodatki do ciemniejszych barw. Jeśli chodzi o kolory to myślę, ze bardzo ładnie by pasowała do takiej jasnej karnacji czerń, ciemny fiolet ( taka śliwka); czekoladowy brąz w połączeniu np. : z ecry; biel w postaci np. bluzki z dużym żabotem i do tego jakaś fajna ciemna, długa i prosta spódnica.
Powinny to być proste, czyste formy bez szlaczków i drobnych wzorków.

Z makijażem widzę raczej nie masz problemów [img]icons/icon7.gif[/img] Ja tylko bym zwróciła uwagę na jakieś drobne zaczerwienienie na nosku i na wieczór z powodzeniem możesz pozwolić sobie na wzmocnienie kolorystyki zwłaszcza ust [img]icons/icon7.gif[/img]

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj1.jpg (20,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj2.jpg (23,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj3.jpg (32,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj4.jpg (55,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj5.jpg (41,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj6.jpg (55,7 KB, 2 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując