Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-12, 07:56   #2238
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
haha, dobre


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;48874393]

Mani mam,Cooone mnie zainspirowała
[/QUOTE]

rewelacja

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
o matko, miało być oczywiście własnie tak. Ja jestem mało obiektywna w stosunku do swoich zdjęć błąd w druku

Hhehe tak zdecydowanie ten twój jest bardziej "noszalny", chociaż MM skradł moje lakierowe brzydalkowe serducho.

ale się cieszę! Oooo widzisz, a mi jakoś te dzienne takie płaskie się wydały i w dodatku nieostre
haha

mi też się MM podobał zawsze, ale jakoś nie kupiłam no i nie mam

No ja akurat lubię zdjęcia w dziennym, a w tym przypadku wtedy się to złotko pokazało

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanko, znacie z jakiejś firmy, którą mogę znaleźć stacjonarnie złoty lakier, najlepiej coś podobnego do tego:
oj stacjonarnie ( w ogóle zresztą ) to chyba ciężkawo będzie z takim kryjącym złotym brokatem kojarz mi się tylko Essence jeden, ale był z czerwienią... potem chyba zmieniany jeszcze, a teraz to w ogóle nie wiem czy w szafie jeszcze jest.
Czasem się widuje takie złote brokaty drobne, ale zdecydowane toppery, a nie do malowania całości...

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam mani - obecne CA Prząśniczka.
I zeszłotygodniowe Wibo EG 49 - na blogu też jest.
Prząśniczka śliczna, a Wibosia tego uwielbiam

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Uuu Szkoda
Troszkę tak. Czasem noszę, ale mogłaby być lepiej dopasowana. W sumie jak za dychę to może być
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora