Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-21, 18:29   #2911
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A może zadziałać punktowo tylko na to co wylazło? Wtedy mogłabyś pokombinować z wszystkimi tymi produktami.

Przyśpieszanie znikania pryszczy to temat, którego od lat nie rozgryzłam. Przerobiłam oczywiście sporo różnych specyfików, ale do żadnego nie jestem w 100% przekonana, że działa. Bo i bez specyfików podobne wielkością pryszcze goją się z różną prędkością.
Ostatnio mam ten tego Lieraca, ale nie wyrobiłam sobie o nim ostatecznego zdania.
Na twarzy jeszcze punktowo dałoby radę, ale szyję i ramiona muszę potraktować w całości, za dużo tego, żeby nakładać osobno na każdą zmianę. Nie wiem czy to hormony, stres, dieta czy może brak chłopa (), jednak najchętniej przywdziałabym na siebie worek, od czubka głowy po same kostki (dopadły mnie jeszcze wrastające włosy na łydkach ).

Na to chyba nie ma dobrego sposobu, próbowałam już wysuszać (pasty cynkowe i do zębów, Sudocrem, różne sera i preparaty punktowe), wyciągać (maść ichtiolowa), wyciskać, ale one i tak goją się jak chcą. Człowiek liczy, że wszystko minie wraz z zakończeniem okresu dojrzewania, a tu guzik prawda
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora