Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-23, 12:26   #4323
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ja miałam nie kupować, ale też mnie wzięło

Chyba nie będę czekać, aż (czy w ogóle?) pojawi się na truskawie, rozejrzę się na ebayu, bo cena w naszych perfumeriach mnie przeraża.
bo fajnie wyglądaale cena kosmosss

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki za infoWłaśnie założyłam sobie konto w mbanku i czekam na kartę z delfinkiem a wczoraj już miałam zamawiać ekartę, ale przelew z Inteligo jeszcze nie został zaksięgowany w mbanku,więc nie było za co zamówić karty-a tak to oszczędzam te 25 zł i jeszcze czas,bo z delfinkiem pewnie przyjdzie w tym tygodniu a na ekartę czekałabym kolejne 2...

Dziewczyny co do Diorowego pudru:radzę porządnie przetestować w perfumerii...Wizażanki już kilkakrotnie go opisywały i wszędzie to samo,że nie wart swojej ceny gadżet...Z wierzchu brokat,potem tylko rozświetlenie.Kolory niebieski,zielony nie nadają się do reklamowanego użycia jako cienie,bo są po prostu zbyt mało napigmentowane.Nie powiem też mi się podoba,ale po tych zgodnych opisach zrezygnowałam.Jeśli już to tylko w naprawdę dobrej cenie z ebay'a, bo nie za 200 czy nawet 150zł...
spoko, jak dla mnie to wielki plus dla mbanku, mam tu konto od kilku lati widzę same plusya teraz zdobyli moje serce

co do Diora zaczynas zmnie przekonywać,kupić bo ładnie wygląda to szkoda,jeśli nawet na twarzy efektow nie ma, lepiej może poczaić się na fajny bronzer, mam na oku givenchy na truskawie ale nie wiem czy jest dobry
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora