Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-07, 19:15   #1733
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Jak tak krótko trzymałaś to raczej toner Ci nakładała Może tego Goldwella rzeczywiście, lub 10A Matrixa, bo ona wychodzi ciemniej z tego co słyszałam, coś jak 9, więc moze tak Ci po prostu powiedziała?

Jak nie chcesz podkładu to moze spróbujesz tak jak Bunny - Paletta A10 lub C12? Bo ona ma chyba jeszcze ciemniejsze włoski od Ciebie i jej bardzo ładnie wychodzi
http://www.palette.pl/nasze-produkty...c12-ice-blond/

EDIT
A powiedz czy przed nakładaniem myła Ci włoski? i czy nakładała na wilgotne?
no więc tak
Napewno to był 9A bo z nią wybierałam, nie spojrzałam tylko jaka firma. a Nakładała mi tak, ze zmyła rozjasniacz, umyła włosy i na mokre takie nałożyła ten toner. Tak mi mowiła ze to był toner. Po 20min, mi zmyła.
Co do farb palette to złyszałam, ze mega niszcza a Bunny nakłada ten C12 i juz nic wiecej na to? Ilu % woda jest w tej palette C12 mrozny blond?
Moze to byłby jakis sposob.. to jest farba z rozjasniaczem tak?
Tylko kurcze obawiam sie ze mi wlosy po takiej farbie mocno ucierpia ja mam delikatne i cienkie;/

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Kochaneczka to jesteśmy we dwie, mnie męczy to nakładanie dwóch farb...a poza tym mój wymarzony kolor to chłodny beż
ja już nie wiem czy dalej robic deluxe+syoss czy wybrac się do fryzjera i robic profesjonalnym...:confuse d: nie wiem.......

Enchanted to Ty robiłaś profesjonalną farbką??
oo to witaj w klubie Ewcia ja tez marze o chłodnym bezu- takim dokladniejak ma snowi na ostatnich fotkach i w katalogu. Jestem oczarowana tym kolorkiem!
a jak Ci wychodzi Ewcia po samym deluxe? zolto? Jaki masz wyjsciowy kolor? ja ciemny cieply blond cos kolo 6. Wszystko czego dotad probowalam wychodzi albo z ruda pooswiata albo calkiem rudo na moich odrostach;/
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora