Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mikrodermabrazja - czy są efekty?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 12:28   #20
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

mosia po twoim opisie ciężko mi powiedzieć jaką miałaś mikro, bo tak na prawdę to przy jednej i drugiej masz wrażenie (i tak jest faktycznie) zassania skóry. A po miałaś na twarzy delikatnie kryształki takiego jakby białego piasku bardzo drobnego? (to jest właśnie korund).

Mam nadzieję że po mikro nałożyła ci jakąś ampułkę, maskę i dopiero krem. Bo za 180 zł to u kosmetyczki na pewno byś tak miała wykonany zabieg. Jeśli chodzi o połączenie mikro z kwasem migdałowym, to dobre efekty się uzyskuje, o cenie nie będę dyskutować bo ja biorę o wieeele mniej. Nie spodziewaj się tylko że po 2 zabiegach mikro zejdą ci blizny potrądzikowe. Nie widziałam twojej cery, ale z doświadczenia wiem że są o wiele mniej widoczne po 5-6 mikro, a całkowicie blizn się pozbyć nie da.
Powodzenia życze i uważaj teraz na skórę, dobrze ją nawilżaj ( o wiele częsciej niż do tej pory nakładaj krem, jeśli tylko poczujesz że skóra jest zciągnięta). Mam nadzieje że poinformowana cie że po tym zabiegu w tym samym dniu nie myje się twarzy, a przez kolejne jak najmniej. Czyli nie ma że idziesz pod prysznic myjesz głowę i wystawiasz twarz na działanie wody z prysznica. Najlepiej myć jak najkrócej przegotowaną, dobrze wysuszyć. Acha i nie wykonuj żadnych peelingów do następnego zabiegu
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując