Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-22, 07:54   #27
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

cześć ,
i ja się witam w nowej części
dzisiaj mój groszek ma 2 tyg no i nie wiem czy to powód do absolutnej radości - On rośnie dosłownie jak na drożdżach.....
wszystko się dzieje taaaak szybko........
a ja od chwili jego narodzin jestem w mega dobrym humorze .... no nie wiem - może tż mi coś do wody wsypuje pokryjomu ,

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Dzień dobry /wieczór

Jutro tzn dziś wychodzimy! Nie zdążę na pogrzeb dziadka.. Zresztą i tak bym nie dała rady ustac

Jaja są z karmieniem bo duży chłop o mi go dolarmialy i teraz nie chce ssac piersi. Wczoraj cały dzień wlaczylam i jak narazie je mleko ale nie wiem ile tak pociagne.. Przez ten poród i śmierć dziadka jestem wykończona psychicznie i tylko marze żeby wejść do domu i porządnie się wfyplakac.
A maly potrafi jeść 5 godzin z ciągłym krzykiem i spał 10 minut więc masakra, albo trochę się nauczy i będzie coraz lepiej albo rezygnuje bo chce się cieszyć z mojego cudu a nie popaść w depresję.

Najgorsze że dalej nie mam neta w domu więc was nie nadrobie
przykro mi z powodu dziadka ,
próbuj karmić - mały pewnie niedługo załapie ....

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Michaś spał ponad 7 godz, musiałam go wybudzać, by zmienić pampersa i nakarmić, co właśnie robię
mam podobnie - Roszek 10 godz. (od 22 - do 8 bo budzik zadzwonił )z tym,że on pije przez sen , a ja muszę zmusić się i wstać wnocy aby przewinąć - bo pielucha tak osikana ,że waży chyba tyle co on .... ale nawet przewijany się nie rozbudza ,przeciąga się tylko na przewijaku .....


mokka - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


liwka - ojej współczuje , to podobno bardzo boli - jakby co śmigaj do lekarza ,bo tu nie ma żartów .
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując