Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-26, 10:14   #544
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez nicole89 Pokaż wiadomość
Może źle się wyraziłam, większość roku jestem nieopalona, ale jak miałam ciemne włosy i byłam blada, wyglądałam naprawdę źle i to nie tylko moim zdaniem. Teraz mam blond włosy i wyglądam o niebo lepiej, mam tylko problem z dopasowaniem odcienia. Jeśli chodzi o kolory włosów to nie pasowały mi bardzo czarne włosy, ciemno brązowe też nie, jasny brąz też średnio - moja uroda "gaśnie" w takich tonacjach, a w jasnym brązie byłam niewyraźna. Z tego co czytałam na Twoim blogu przyporządkowałabym siebie do Intensywnej Zimy, choćby z tego względu, że jak już maluję usta, to jasne, delikatne pomadki w ogóle mi nie pasują, bo jestem niewyraźna, tylko intensywne. Sama nie wiem... Mówisz o przymiarce kolorów do twarzy, tak?


edit:

hmm poprzymierzałam troszkę kolory do twarzy i wychodziłaby intensywna wiosna.. zawsze pomijałam możliwość bycia wiosną, celowałam w zimę albo lato. Dziekuję za podpowiedź. Jakie kolory włosow pasują intensywnej wiośnie?
Bardzo czyste i raczej ciepłe. Poziom waloru trzeba dobrać indywidualnie do koloru skóry i poziomu kontrastów.

Być może u ciebie jasne włosy podkreślają brązowe oczy i ciemniejszą oprawę, a przy ciemniejszych włosach oczy robią się mniej intensywne albo wszystko się zaczyna zlewać.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora