Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-11, 19:43   #2331
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Chimay, i tego i tego. mleczko jeszcze musze kupic, nie uzywalam nigdy,a Korah tak zachwala.. sprawdza sie to co u niej, i u mnie

Ten koncentrat mnie bardzo kusi, juz jakis czas- niestety aktualnie (po swietach, prezentach dla swoich dzieci i chrzesniakow, no i jeszcze koniecznosci zakupu rowerka dla dziecka, i z perspektywa dwoch wizyt prywatnych u specjalistow z nia-), no i z brakiem serum i mleczka- wciaz nie moge sobie na nie pozwolic, niestety. Ale mysle ze w czerwcu zakupie. daj znac po dluzszym uzywaniu
Ten koncentrat Lieraca kupiłam ostatnio w Hebe na promocji.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Oleje, to masakra i to wszystkie, każdy jeden. Dostaję wręcz spazmów, gdy ktoś mówi lub pisze, że taki lub owaki olej jest idealny dla cery tłustej. BREDNIE. I nikt mi jeszcze nie udowodnił, że stosując oleje pozbył się trądziku, wszystkie opinie opierają się na chwilowym zachwycie i wmawianiu przy okazji chyba samemu sobie, że jest dobrze. Ja natomiast pozbyłam się trądziku odstawiając oleje. Cera może pozostała trądzikowa, albo może skłonna do trądziku, ale trądzik jako taki (aktywny) minął i nie wróci, dopóki nie stosuję olejów.
Jestem tego samego zdania, nie pojmuję kariery olejowania

Cytat:
Napisane przez NaturalnaWodaMineralna Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Wam, że tak umiecie obserwować swoją skórę i zauważyć co szkodzi, a co służy. Ja tak nigdy nie potrafiłam, teraz w Excelu sobie zapisuję dokładnie co stosuję i jak cera wygląda, może to coś da
Też tak kiedyś robiła, ale nic z tego nie wynikło, cerę miałam tak tragiczną, że pomogła jej dopiero antykoncepcja hormonalna. Pomiędzy stanem cery a pielęgnacją nie mogłam znaleźć wtedy żadnego punktu wspólnego. Teraz już mogę, ale nie mam już takich problemów jak wtedy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora