Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-28, 17:30   #1844
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Czemu ja Cię nie mogę zrozumieć? Ech...
W każdym razie- lakiery sobie grzecznie stoją oprócz GR od Ciebie i Flormarka (nie mieszczą się na wysokość, łobuzy). Zbyt dużo swobody jednak nie mają, więc przy najbliższej wizycie w Ikei nabędę jeszcze jedną komódkę. A zdjęcie obiecuję po weekendzie- speszjal for ju

Essiak od mężusia, zgadłaś Byliśmy wczoraj na imieninowym szopingu. Oprócz pysznego obiadku i Essiaka skapnęła mi się jeszcze kosmetyczka z miniaturkami kosmetyków z L'occitane Zawsze sobie robimy takie praktyczne prezenty. Ja przeważnie 'zamawiam' sobie kosmetyki, na które normalnie szkoda by mi było kasy
Nic się kochana nie stało będzie mi miło zobaczyć Twój nowy domek bo ostatnio pokazywałaś jak sobie w szafce mieszkają
A no to bardzo fajne prezenty, ja też lubię praktyczne prezenty



Mgiełciu kochana wszystkiego co najlepsze, dużooo zdrówka, szczęścia, radości i miłości oraz dużo pieniążków i uśmiechu na co dzień.!!!
No i oczywiście wszystkich wymarzonych lakierów


ja tak na szybko dziś bo wybieramy się na imieniny do Teściowej, ale i się nie chce no ale trzeba

__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora