Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Lucy Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-30, 10:20   #1641
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
A stara leżała lepiej? Bo ja tak mam. Nowa co prawda też się nie warzy, ale z nosa potrafi zniknąc pod koniec dnia i kryje słabiej. Nowa też świeci się na mnie szybciej.
Jednak trochę się różnią od siebie i podejrzewam, że dla niektórych będzie lepsza nowa dla innych stara.

I jeszcze raz polecam cienie Są po prostu nie do zdarcia - trzymają się bez bazy 6-7 h, nawet jak przejechałam łapami po oczach to się trzymały, zakraplanie oczu też przetrzymują.
Tak leżała lepiej i była dłużej świeża. Nowa jakoś strasznie podkreśla mi pory na policzkach wyglądają na większe niż są ale po wymieszaniu z EDM jest lepiej, tylko zapomniałam dodać że trzeba strasznie uważać przy nakładaniu takiej mieszanki bo łatwo zafundować sobie "piękną" maskę
Cytat:
Napisane przez Kala! Pokaż wiadomość
Cenna rada - dziękuję, na pewno wypróbuję Próbki nowej formuły do mnie lecą - zobaczymy co to będzie
ależ nie ma za co
Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Dziewczyny Sprobowałam kilka razy EDMów, ale jakoś mnie nie zachwyciły i postanowiłam wypróbować Lucy. Zamówiłam próbki: Bisque Foundation, Creamy Bisque Foundation, Shell Beige, i teraz po obejrzeniu waszych zdjęć wydaję mi się, że będą za jasne i chyba lepszy byłby Pale Olive. Jak myślicie
Pale Olive jest bardzo jasny, jaśniejszy niż Creamy że o Creamy Bisque nie wspomnę. Myślę że te co zamówiłaś będą ok ale to musisz nałożyć na twarz i się przekonać. Dla zobrazowania kolorystyki zajrzyj na bloga Cathy ona wklejała swatche Lucy. Zresztą zaraz sama znajdę linka i ci pokaże

Edit: Link do posta w blogu Cathy ze swatchami Lucy KLIK
Mam nadzieje że autorka się nie pogniewa za "rządzenie" się jej blogiem
Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
no wlasnie co z tym nosem?

mi sie podklad waży już przy nakładaniu, ale to z kazdym tak mam

nie dosc że brzydki, duzy i czerwony wiecznie to nie moge go niczym zakryc a zwarzony poadklad nie dodaje mu uroku
A może to wina techniki ja np nie rozcieram minerałów na nosie tylko bardzo delikatnie i dokładnie stempluje bo przy rozcieraniu robi się brzydko
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki

Edytowane przez Anetuniaa
Czas edycji: 2010-05-30 o 10:22
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując