Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-02, 11:48   #2471
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SuperKotek Pokaż wiadomość
witam, jestem zupełnie nowa na forum i w temacie. pierwszym krokiem było, wykluczenie kosmetyków testowanych na zwierzetach, teraz pora na nastepny, niesmiało zaczynam poszukiwanie kosmetyków naturalnych i naturalnej pielegnacji. niestety, nie wszystkie kosmetyki opisane jako naturalne i ekologiczne, są nimi w rzeczywistości jak to jest z Tołpa naturalne czy nie? macie może na ten temat jakies wiadomosci. i wogóle od czego zacząc zmiany?
Z Tolpy godna uwagi jest nowa seria spa do ciala, w takich czarnych opakowaniach, dostepna już w rossie, poza tym ta marka nie ma nic wspólnego z naturalnością.
Warto odwiedzić takie sklepy internetowe, jak biolander, kosmetyki natury, aubreyorganics, ekodrogeria. W aptekach poszperaj za Dr Scheller, Hauschka, Sylveco, za seriami eko polskich marek takimi jak flos lek beEco, AA Eco, Ava ecolinea. Rossmann ma serię Alterra, przystępna cenowo, polecam odżywki do wlosów i balsamy do ciala oraz żele i peelingi do ciala z tej serii. Produkty do twarzy Alterra są godne uwagi, ale nie zadowolą każdego.

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Jaka szkoda, ze na zsk.pl nie ma błotka, zamawiałabym inoroz
Poluję na olejek z rzewa herbacianego również i tak się zastanawiam.. Korah, powiedz swoim okiem dobrym, czy warto dać 17zł za Oriflame https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nu.html&next=1 .. wydaje mi się, że tak, jak najbardziej bo ta firma jest wg mnie naprawdę sprawdzona, w aptece będę miała 2x taniej ale czysty olej, a tutaj jest dodatek rozmarynu. W sumie to na 100% go wezmę.

Acerola jest świetna, popieram. Właśnie mam ją na buzi

W dalszym ciągu rozkminiam sprawę micelów. Czy natrafię na jakieś w rossmanie/naturze/wispolu/stokrotce, czyli w sklepach nie-on-line? Jeszcze nie zauważyłam niestety. Jeśli ich nie będzie to nic, zrobię większą listę pt. wish-natura i skorzystam z internetowego sklepu
Olejek z drzewa herbacianego najlepiej firmy Kej kupisz lub zamówisz w najblizszej aptece. Oriflejmów nie kupuj, to nie jest czysty olejek, ma jakieś dodatki, jest slabszy w dzialaniu, droższy, nie warto. Wlasnie czysty olejek jest najwartościowszy.

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Dzięki! Moja pielęgnacja tak starannie ułożona i skuteczna, niestety nie sprawdza się w upały. Ale już ją trochę zmodyfikowałam i jest lepiej.

Zwracam też honor kremom AA, dostałam w perfumerii próbki, są super, niebawem kupię . Idealne na lato.

Dostalaś próbki AA Eco kremów?????? Mozesz napisać coś więcej, który wypadl najlepiej i dlaczego?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując