Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-23, 15:19   #3001
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No 2 to nie 12 nie?
Ja beżów też nie lubię, ogólnie pasteli nie znoszę, ale w palecie BS są takie rozbielone, ale czyste kolory, i wyglądam w nich dobrze. Ja nawet w tych średnio-nasyconych LSp wyglądam dobrze. Byle nie były bardzo jasne. WS te mniej ciepłe też ujdą.

Za to w odróżnieniu od ciebie fiolety wielbię, ale w swojej palecie mam tylko kilka, i nie są to "fiolety", tylko taka średnio-nasycona, czysta, lekkie fioletowa purpura

zieleni też nie lubię, ale to nie oznacza, że nie wyglądam w niej dobrze.
różu nie znoszę, a taki hot pink lekko ciepły jest dla mnie najlepszym kolorem.
Pewnie
Co do fioletu, to mam tylko jedną rzecz fioletową w garderobie - koszulę w kratę, gdzie są trzy chyb kolory (fuksja, fiolet i taki grafito-granat? coś w tym stylu), ale jest mi ok w niej tylko wtedy, gdy mam j rozpiętą, pod spodem biały top

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Spróbuj jakąś ciemniejszą szminkę polecaną dla TS, jasne typy może przytłaczać.. wtedy byś miała potwierdzenie w którą stronę bardziej. Poza tym czy TS by pasowały żywe różowo-koralowe kolory na ustach? Zależy o jakiej temperaturze, ale mogłyby się odcinać.

Ja też noszę kolory TW i DW, ale w odróżnieniu do nich moge też nosić kolory wiosny. Może u Ciebie jest podobnie - możesz nosić kolory TS, ale pasują Ci też cieplejsze, żywsze, wiosenne czyli jesteś Lsu.
Tak jeszcze spojrzałam na te pomadki i róże na stronce, którą podałaś i hmmm zrobiłam słocze pomadek, w których jest mi najlepiej, praktycznie same róże plus kolor - czerwono-koralowo-różowy tak mi się wydaje, jest taki dość żywy, ale w miarę neutralny, uwielbiam tę pomadkę Mam jeszcze inne - wino, ostrą fuksję typu Girl About Town z MAC'a, która jest dla mnie z ostra, typowo koralową pomadkę (kompletnie nie dla mnie) i inne bardzo zgaszone, które się tylko kurzą, więc nie wrzucam.
Wydaje mi się, że pasuje tu True Summer najbardziej, ale jest też ta czerwień (albo coś w stylu koralo-różu) no i bardzo dobrze mi w niej i jest to zdanie wielu osób Ale może być tak jak u Ciebie, mogę podbierać innym porom i jest ok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg llipstick.jpg (17,2 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2015-06-23 o 15:21
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora