Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-24, 18:24   #1785
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam Wszystkich,

Do Bronia ella.....
Ten cosmelan, który kupiłaś nie musi być wcale podróbą...
Z różnych rejonów cosmelany mają inne odcienie lub mogą mieć inne opakowanie.
Np. jak zamawiasz cosmelam, ktory przyszedł ze Stanów to słoiczek wygląda troche inaczej niż ten, który został wyprodukowany w Hiszpanii, wyglada dokładnie tak jak opisałaś, jest z biała naklejką (zobacz sobie np. na ebay.pl)
Tam wystawiane są te produkty z róznych krajów.
Ja osobiscie zamawiałam już dwa razy cosmelan właśnie z ebay i zawsze przychodził inny, oczywiście jeśli chodzi o odcień. Z mojego doświadczenia ten jaśniejszy jest znacznie lepszy bo mozesz smarować sie nim podczas dnia i normalnie wyjść do ludzi...., wygląda podobnie jak fluid, ten ciemniejszy jest według mnie gorszy, bo wygląda się w nim jak w masce i nie nadaje się na ulicę...
Ważne jest jakie miał działanie ten twój cosmelan ?, czy wszystko było ok jeśli chodzi o zastosowanie i całą kurację !!!!
Wydaje mi się, że ten który kupiłaś mógł pochodzić właśnie ze Stanów, tam chyba bardziej jest ten produkt rozpowszechniony niż u nas i może być tak, ze firma mesoestetic ma tam swoją fabrykę....

Pozdrawiam Wszystkich...
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując