Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-05, 21:56   #25
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 249
GG do alex-no
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Zaszło drobne niedomówienie zdecydowałam się na peeling głeboki, ale najpewniej tca 50% lub coś podobnego- żeby mieć zrobiony exoderm, trzeba mieć skończone 18 lat i wyjatkowo zniszczoną skórę, a i tak mało który lekarz decyduje się na wykonanie go- znacznie bezpieczniejsza i łagodniejsza jest nawet nieco krwawa dermabrazja (uwierz, że na moim etapie zrozpaczenia czytałam już wszystko o podobnych rzeźniczych metodach, byleby się tego pozbyć).
Tradzik dostałam tak wcześnie, bo tak wcześnie zaczęłam dojrzewać, a na trądzik neuropatyczny wbrew pozorom cierpi sporo osób, choć nie u każdego zostają po nim tak 'spektakularne' efekty (choć masz rację, że jest to choroba bardziej dla psychiatry niż dermatologa, nie zwykłe syfki).
Generalnie pogodziłam się, że z moją skórą nigdy nie będzie dobrze, bo jest po prostu chora i wymaga ciągłej opieki lekarza (mimo wszystko trudno spotkać osobę noszącą rozmiar XS i miseczkę AA calutką w rozstępach, taki już mój los), ale nie można wiecznie paćkać się maściami. Mam nadzieję, że jakies efekty będą, z pewnościa zrobię zdjęcia ku przestrodze innym 'wyciskaczom'

PS. Dla ludzi o mocnych nerwach załączam wygrzebane w sieci fotki exodermu (1) i dermabrazji (2,3)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg figure2.jpg (18,6 KB, 2303 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w_trakcie_dermabrazji2.jpg (5,8 KB, 1821 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w_trakcie_dermabrazji1.jpg (5,8 KB, 1362 załadowań)
alex-no jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując