Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjer - Sosnowiec
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-02, 10:51   #127
Justi167
Przyczajenie
 
Avatar Justi167
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Gdzie znajdę dobrego fryzjera w okolichach Sosnowca?

Bardzo proszę o doradzenie mi dobrego fryzjera, który potrafi delikatnie obchodzić się z długimi włosami. Interesuje mnie Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Katowice, Będzin, Czeladź.
Półtora roku temu pewna fryzjerka bardzo zniszczyła mi włosy i od tej pory mam traumę związaną z tym tematem. Bardzo chętnie dojadę gdzieś lub zapłacę fryzjerce za dojazd do mojego domu ( nie będę miała nic przeciwko jeśli jakaś fryzjerka zgłosi się do mnie bezpośrednio). Szukam kogoś, kto potrafi wykonywać stopniowanie boków długich włosów tak, aby się podwijały bez dodatkowej stylizacji, jedynie po przejechaniu grzebieniem lub szczotką. Bardzo lubię ten efekt ale większość fryzjerów nie potrafi tak obcianać - cieniuje włosy tak, że każdy włos ma przypadkową długość i nic się nie układa, włosy wiszą smętnie jeśli się nie zastosuje modelowania. Ja lubię mieć włosy naturalne, bez tony stylizatorów i bardzo dobrze obcięte. Bardzo ważne jest dla mnie także to, aby fryzjerka nie szarpała włosów, nie stosowała gorącego nawiewu suszarki, pracowała spokojnie i delikatnie, nie nerwowo. Jestem pełna nadziei, że ktoś mi pomoże. Mam nadzieję, że taki włosowy anioł gdzieś jest
Justi167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując