Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-29, 14:31   #3172
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
wiem ze pasemka to zmora, bo sama schodze do blondu na pasemkach tzn mialam na zdekoloryzowane czekoladowe wlosy zrobione pasemka, no i stad moj problem gdyz pomiedzy pasemkami zostaly ciemniejsze wlosy blond bo blond ale ciemniejsze, i sa poniszczone wiec nie chce robic od polowy wlosow kapieli czy innych eksperymentow, a jak bede teraz robic pasemka od polowy rozjasniaczem doslownie na jakies 10 minut, bo wlosy mam juz jasne to zniweluje te przejscie jasnej gory i ciemniejszego dolu, mialam juz raz tak robione i faktycznie wyglada to 1000 razy lepiej, pierwsze zdjecie to jakis czas temu od razu po deko u fryzjera drugie (sorry ze takie beznadziejne w sklepie w lustrze ) po kilku plukankach fioletowych

na pierwszym foto masz podobne do moich choc ja bardziej rude mam ;/ no w sumie logiczne to co piszesz oby Ci ladnie wyszlo,a robisz samym rozjasniaczem czy kapiela? myslisz ze na moje okropne cos na glowie plukanka fioletowa by cos pomogla??nigdy nie uzywalam plukanek wiec nie wiem jak to sie zachowa na moich wlosach.
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując