Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-30, 17:47   #82
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Yyy, może się zagalopowałam z tą słowiańską urodą, ale jaka właściwie jest definicja takiej urody Mhm mi się w każdym razie kojarzy z Polką i tyle


Matka Polka jestem, pewnie stąd to skojarzenie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Tak i nawet mialam przyjemnosc spotkac sie z Anula
frakcja warszawska rośnie w siłę

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ja też ciągle mam Smashboxa Halo Hydrating, bo pięknie mi rozpromienia i rozjaśnia buzię. Nie wiem, wygląda bardziej przejrzysto i tak jakoś witalnie. Za to osadza mi się za parę godzin, ale w porach :-(

Za to ostatnio na nowo odkryłam Bare Minerals Mineral Veil - puder wykończeniowy i to był strzał w 10! Robi mi fotoszopa z buziaka w 5 sekund I buzia się tak nie przetłuszcza. Uwielbiam Z ich podkładu musiałam zrezygnować bo ma w składzie bismuth oxychloride, na który okazało się, że jestem uczulona (a skórę mam ogólnie jak nosorożec).

Ładnie współpracuje z moim podkładem Lauressa. W tym momencie wpadłam na to, co by może połączyć ten Mineral Veil ze Smashboxem, jutro zrobię test
o to musze wypróbować Bare, może coś z tego będzie
ale powiem Wam, że im jestem starsza, tym mniej mnie makijaż upiększa; już o tym pisałam na innym wątku, jak miałam 20 lat to się szpachlowałam, oko, usta, no wszystko musiało być zrobione jak już miałam 3 dychy (pamiętam, że Joa był mały) to przeszłam na krem tonujący, Vichy miał taki Luminous tinted coś tam, zużyłam chyba całą paletę tego potem minerały, wiadomo, a teraz (45+) najlepiej wyglądam zaraz po myciu, no ewentualnie z warstwą oleju+HA; cokolwiek położę na to, mój look się dramatycznie pogarsza a podkłady takie tradycyjne to już w ogóle porażka
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora