Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-04, 13:06   #790
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
No właśnie EL Double wear jest jednym z najjasniejszych jakie w życiu miałam Tyle że on jest za rozowy sam w sobie...
No niestety moje podkłady daleko odbiegają od naturalnego koloru skóry ...
Na zdjęciu starałam się pokazać dokładnie jak wygląda kolor podkładu i szyi więc postaralam się o naturalne światło.
Niestety zdjęcie twarzy bez podkładu mogę wrzucić dopiero jutro rano.
Mam też piegi które zima mocno bledna ale są widoczne.
Podkład mam tylko na twarzy. Szyji nigdy nie koloruje.
Więc masz żółtawy odcień skóry. Zdjęcia nie rób.
EL DW pozostawię już bez komentarza.
Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
A gdybyś tak przeszła sie do drogerii i wypróbowała zółtawy Revlon Colorastay 150, który jest bardzo dobrym punktem odniesienia? A później koniecznie zajrzyj do Basi, gdzie jest bardzo dobre porównanie jasnych podkładów, także tych o których piszemy:
http://www.basia-blog.pl/2015/04/swa...neralnych.html
Basia ma fajne zdj, to prawda. I tu na tym forum jest też sporo zdj porównawczych.

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam Revlon 150 był za jasny. Celowalam w coś powzej 200 ale podkład sama w sobie dla mnie za ciężki był więc zrezygnowałam.

Dziękuję za linka i za pomoc. Myślę że czas najwyższy zamówić kilka próbek z Pixie
Jeśli za jasny to creamy natural , vanila delight , cashmere odpadają.
Nie wiem jak z butter cream i dune, bo to inna bajka, są intensywnie żółte. Dla mnie za intensywne i za ciemne a jestem gdzieś w Revlonie 150.
Czyli prawie dobrze określiłam koło 300 z revlona. (nie wiem jakie jeszcze są kolory w revlonie- 220, 240 i 200?)
Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
No to Creamy Natural chyba odpada, bedzie za jasny. To moze Butter Cream, Light Sunset, Dune, Warm Muffin, ewentualnie Antique Beige?
Troche strzelam, ale moze dziewczyny pomoga?
Creamy na 100% odpada.
Butter cream, dune- nie wiem czy nie za jasne, ktoś coś?
Myślę, że Light sunset, warm muffin, song of summer, antique beige, lunar falls, soft dream.

Jakaś korekta dziewczyny?

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-12-04 o 13:12
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując