Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-04, 19:10   #805
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Minti shop tak super pakuje te kosmetyki, że szok. Odcień Victorian Lace w obu formułach różni się od siebie, a myślałam, że to będzie zmiana tylko "konsystencji". Amazon Gold wydaje się ciemniejszy. Strzelam, że będzie mi pasować Victorian Lace w wersji MTB albo Vanilla Delight. Butter Cream chyba będzie za jasny i za żółty.

Dziewczyny, jak najlepiej wyłożyć produkt z tego woreczka strunowego? Boję się, że mi się wszystko wysypie na podłogę, jak go przetnę.
Jeśli chcesz przełożyć proszek do słoiczka, polecam przytrzymać torebkę strunową i odciąć jeden z jej dolnych rogów - wszystko Ci się ładnie przesypie bez zbędnego bałaganu.

I zaraz, zaraz.. Butter Cream jest jaśniejszy od Vanilli Delight? O_o

olencja kwiatencja dzięki za słocze. Odnoszę wrażenie, że Warm 0 jest jednak jaśniejszy niż Morning Gold, ale to tylko moje przypuszczenia, pewnie na żywo to wygląda jeszcze inaczej. No i tak morał z tego taki, że Creamy Natural i Morning Gold są najładniejsze Mam nadzieję, że Pixie postara się o to, by Morning był bardziej "noszalny" w Amazon Gold, bo w MLB nie jestem w stanie go używać. Ale Ecolore też na pewno spróbuję - znając moje szczęście jeden będzie za ciemny, a drugi za jasny i będę musiała mieszać... I Warm 1 rzeczywiście wygląda na brzoskwiniowy przy Creamy.
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2015-12-04 o 19:20
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując