Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostatnio testowałam/-em, cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-05, 17:45   #27
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Mam sporą rodzinę w Poznaniu, tato też z tych okolic pochodził, w związku z tym zawsze na Wigilię były nie kluski z makiem, a właśnie makiełki. Dlatego mam duży sentyment do tego określenia i tego dania
Jak zwykle nie wiedziałam, że coś jest tylko poznańskie Skibka była dla mnie szokiem swego czasu, myślałam, że cała Polska tak mówi

Mam teraz tyle cudów do testów, że ogłaszam przejęcie tego wątku

CDG Black - dla mnie jest niestety przeokropny, aż skrzywiłam twarz kiedy go testowałam. Nie lubię skóry w perfumach, a w takiej ilości w połączeniu z toną pieprzu i zupą warzywną jest gdzieś na granicy niechęci i wstrętu. Wyjątkowo nieprzyjemna nuta, jednocześnie gumowa, jedzeniowa, skórzana i w ogóle

Tabacco Odori - słodkijezu, to jest chyba jeszcze paskudniejsze, nie jestem w stanie psiknąć nawet na rękę. Bezdomni wydzielają smutną i bardzo przykrą woń ludzkiego brudu. Najgorsze jest w niej to, że jest poza innymi przymiotami również bardzo słodka. I to jest idealnie uchwycony zapach owego bezdomnego, fizjologiczno-waniliowo-słodko-prze-prze-prze-paskudny

Armani Prive Oud Royal - już poznałam wcześniej, doceniłam dzisiaj. Jest po prostu doskonały. Pachnie idealnie tak jak wydaje mi się, że oud winien pachnieć. Z początku chłodno i bardzo dostojnie, bez medycznych czy kamforowych konotacji. Potem wysładza się w bardzo przyjemny sposób, by trwać w drewniano-kadzidlano-oudowej słodyczy przez wiele godzin. Jest umiarkowanie ogoniasty, sprawdził się w pracy. Przypomina Arabian Nights del Pozo, ale jest dużo ładniejszy. A przy tym jest oficjalnie zakceptowany przez mojego wybranka, więc nad "to kamfora" Arabian Nights ma dodatkową przewagę.
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując