Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mleko modyfikowane bez dodatkow smakowych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-25, 12:15   #7
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Mleko modyfikowane bez dodatkow smakowych

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
ja tam nie czuję zapachu i smaku wanilii w mleku Bebiko
Wanilii tam nie ma tylko wanilina, to nie to samo , naturalna wanilia jest droga. Zresztą ja ja czuję. Dla zainteresowanych : http://pl.wikipedia.org/wiki/Wanilina

Moja filozofia żywnienia nie jest ortodoksyjna, my i nasze dziecko jemy w zasadzie wszystko, pod warunkiem, że nie jest to przetworzone, sztucznie aromatyzowane , bez potrzeby smakowe. Podałabym mleko aromatyzowane/ z dodatkami smakowymi tylko i wyłącznie gdyby moje dziecko nie chciało pić mleka o smaku naturalnym, po co mam je , bez wyraźnej potrzeby, przyzwyczajać do dodatków smakowych? Zaznaczam, że moim celem nie jest, Broń Boże, wszczynanie dyskusji n.t. żywienia dzieci ani pokrętnych praktyk producentów dziecięcej żywności , ale uzyskanie informacji. I taka zresztą uzyskałam, dzięki buziaczekk, naprawdę nie widziałam nigdzie Juniora bez smaków, sprawdzę czy ma probiotyki.
st_ella, zgadzam sie z Tobą, dobrze, że jest jakas alternatywa w postaci mleka i kaszek bezsmakowych, choć, coraz bardziej ograniczona...

Edytowane przez wróbel
Czas edycji: 2010-06-25 o 12:19
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując