Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mikołaj z Elfami wiozą nam testy z II kreskami!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-21, 09:33   #4770
Evelinke
Zakorzenienie
 
Avatar Evelinke
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 008
Dot.: Mikołaj z Elfami wiozą nam testy z II kreskami!

Agusia współczuje i tulem mocno

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

A my mamy problem z niuńka
Znowu ma stan zapalny pęcherza
Dbam o higienę, a to dziadostwo wraca
Szczepienia odwołane, bo co chwile coś.
Najpierw miała, silny stan, bo w moczu to aż skupiska były leukocytów potem kontrola po antybiotyku, niby dobrze, bo tylko kilka sztuk, a teraz znowu, 15-20 wpw i ślad białka
Mamy skierowanie na usg ukl. moczowego (przewlekły stan zapalny ale u nas nie ma specjalisty dziecięcego, wiec wrocławianki, kogo polecacie na usg, gdzie pojechać ???

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

A najlepsze jest to, że ona nie ma gorączki, psiocha tez nie jest czerwona, raz była wtedy za pierwszym razem, delikatnie zaczerwieniona. Sama zdecydowałam o badaniu za pierwszym razem, bo jeszcze zapach mi się wydał inny jakiś taki mocny.
Boję się czy to nie jakaś wada no i jaki to bedzie miało konsekwencje na przyszłość ten jej stan zapalny czy już nie ma czegoś nieprawidłowego w nerkach itd.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

No i jeszcze teraz walczę żeby pobrać jej siuśki na posiew, a to nie jest takie łatwe.
Jak zaczyna sikać to albo przestaje jak jej podkładam pojemniczek, ale mało sika, no masakra. Nie wiem czy sie uda
Juz do łazienki ja wzięłam, postawiłam na kibelek i puściłam wodę i nic, poszła do pokoju, a ja dosłownie na sekundę nie patrzyłam i się zsikała
__________________
Córcia - 02.06.2016r.


Edytowane przez Evelinke
Czas edycji: 2017-08-21 o 09:26
Evelinke jest offline Zgłoś do moderatora