Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-20, 11:37   #2456
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Ok, melduję, że się łuszczę
Znaczy skarpetki z TM zadziałały... za to teraz muszę nosić zakryte buty, a tu takie upały Stopy nie nadają się jednak do publicznej prezentacji, hieh.

@zochawks - podzielam miłość do meteorytów, ostatnio byłam w douglasie i już miałam w koszyku #2 oraz wersję podróżną, ale się w czas opamiętałam (i wyszłam z bronzerem)

Chciałam jeszcze z rana pochwalić ten v-kształtujący bio-essence. Wygląda na to, że coś robi. Tydzień stosowania i mam ładniejszy owal twarzy, taki bardziej zdefiniowany. Jednak duży minus: krem nie nawilża, w każdym razie u mnie to tak wygląda.

A inchloss dalej pali, a noce coraz cieplejsze i już chyba mi się mniej podoba budzenie pożarem w środku nocy ;p
Ja się łuszczę już 9. dzień Muszę chyba walnąć jakieś porządne namaczanie stóp dzisiaj. Ale na piętach mam już taką ładną skórkę

Kurczę, chętnie spróbowałabym tego kremu do twarzy. Ale tyle kasy Już starczy, że za Inchlossa chcę tyle zapłacić
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora