Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przepisywanie ocen z poprzedniej uczelni
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-26, 14:33   #3
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Przepisywanie ocen z poprzedniej uczelni

Cytat:
Napisane przez zerooo Pokaż wiadomość
Witam drogie dziewczyny,
mam małe pytanko, na które mam nadzieję, ktoś spróbuje odpowiedzieć. Otóż, zrezygnowałam z jednych studiów z różnych przyczyn i od października zaczynam znowu, ale w swojej mieścinie. Chodzi o PWSZ. W planie studiów wymienione są przedmioty, które miałam na poprzedniej uczelni i chciałabym je przepisać. Wiem, że to wcześnie, ale wolałabym wiedzieć Tylko jest taki problem, że nie skończyłam całego roku, a jedynie semestr. Zaliczyłam sesję i właśnie te przedmioty potencjalnie przeznaczone do przepisania. I oto moje pytanie. Czy trzeba mieć skończony cały rok, czy wystarczy nawet semestr, żeby ocenę przepisać? Wiecie coś na ten temat?
wystarczy zaliczony przedmiot, nie semestr i nie rok ale samo przepisanie zależy od wykładowcy, niektórzy nawet chcą żeby się plan zajęć pokrywał (tematy wykładów etc.) a nawet ilość godzin w semestrze na danym przedmiocie, inni chcą żeby odpowiedzieć na 3 pytania przed przepisaniem oceny. Mają swoje "widzimisię".
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując