Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-18, 21:05   #618
Marsylka
Przyczajenie
 
Avatar Marsylka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Czesc Dziewczyny, mam do Was ogromna prośbe o poradę .. Dałam sie namówić na minimalne uwydatnienie ust przy okazji wypelniania bruzd (tez bardzo subtelneg0). Przyznam, że bardzo się bałam takiej ingerencji, ale lekarz przekonał, ze to taki drobiazg, że nikt nie zauważy, a usta będą wyglądały na ładnie nawilżone.. W tej chwili po 4 godzinach, z przerażeniem zauwazylam, ze pojawily sie siniaki..... Pol biedy nawet te siniaki i ból, ale mam wrazenie, ze gorna warga jest bardziej spuchnięta niz dolna, a dolna jakoś nieregularnie spuchnięta ... Czy tak moze być czy oznacza to, że materiał został niesymetrycznie podany ..... ? Jestem dość podłamana, szczegolnie, ze we wtorek mam ważne spotkanie (o pracę ) i wolałabym skupić się na przygotowaniach do niego, a nie na kurcze dodatkowym stresie Poradzcie proszę czy warto się na tym etapie tym przejmować ? czy poczekać kilka godzin/dni i to ma się szansę unormować ? (glownie ta asymetria mnie martwi Z gory dziękuje Wam za każdą radę i opisanie Waszych doswiadczeń.

PS. Czy faktycznie trzeba po zabiegu spać na plecach ? lekarz mnie o tym nie uprzedzał (

Edytowane przez Marsylka
Czas edycji: 2017-03-18 o 21:12 Powód: dodanie treści
Marsylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując