Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - sanatorium w Dąbkach-ktoś był?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-06, 14:22   #6
Monika :)
Raczkowanie
 
Avatar Monika :)
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 176
Thumbs up Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Mysia, ja bylam w Dabkach w zeszlym roku z mezem w okresie 1 - 9.09. Pogode mielismy piekna jak na zamowienie. Nad mozem dluzej jest lato, wiec pewnie w pazdzierniku mozna sie spodziewac fajnej pogody spacerowej. Ogolnie dabki są ok. Bardzo male miasteczko, z jedna glowna ulica tak jak pisala Youstie. Ja jestem bardzo zadowolona. Plaza jest przepiekna, czysta, jest gdzie spacerowac. Mnostwo atrakcji dla dzieci ale chyba tylko w okresie wakacyjnym. My jak bylismy we wrzesniu to juz powoli wszsytko zbierali i zamykali. Rewelacyjne sa tam tez rybki i gofry. Zreszta przygotuj sie na to ze nad morzem strasznie sie chce jesc . My wydalismy fortune na powyzsze przysmaki Ale raz sie zyje Poza tym zawsze mozesz pojechac do Darlowka gdzie jest fajny zamek do zwiedzania, lub do Darlowa. Polaczenie z tymi miateczkami jest rewelacyjne i zabiera niewiele czasu. Co chwile jezdza tam busiki i koszt jest niewielki. Poza tym blisko jest Mielno gdzie tez jest co ogladac. Naprawde Ci zazdroszcze i gdybym miala w tym roku okazje to na pewno znow bym tam pojechala. Ale tak jak pisala Youstie musisz lubic spokoj i male miasteczka. Tak wiec jedz i baw sie dobrze. Mam nadzieje ze bedziesz zadowolona .
Monika :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując