Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-17, 16:26   #3434
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Za Waszą radą, nałożyłam peeling na twarz omijając świeże wypryski, skóra ładnie się łuszczy, za kilka dni okaże się czy zapobiegło to chociaż wyskakiwaniu nowych zmian w tych miejscach

Przy okazji łuszczenia mam do Was pytanie. Czy chodzicie w tym czasie na basen, a jeśli tak to jak sobie radzicie z łuszczącą się skórą? Do tej pory nakładałam podwójną warstwę filtra i różne oleje na łuszczące się obszary, jednak w kontakcie z chlorowaną wodą wszystko ekspresowo się zmywa Nie chodzi już tylko o uczucie ściągnięcia na twarzy, ale też straszenie ludzi dookoła Czym zabezpieczyć skórę i przyklepać skórki na czas pływania?

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Można prosic o podpowiedz?

czy moge uzywac jednoczesnie kwasu mlekowego i acne derm? acne stosuje od ponad tyg. Kwas dopiero chce zamowic (acne juz stpsowalam tez kilka lat temu, dlatego ponowny wybor bo pomogl mi z przebarwieniami).
Co do kwasu- i tak musialabym zaczac od toniku, dopiero pozniej peeling?

jesli nie ten kwas, to jaki inny? mam rozszerzone pory, przebarwienia, tradzik zaskornikowy i juz zmarszczki;-) do tego jestem mama kp wiec salicyl np chyba odpada?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Renatka, na Twoim miejscu poczekałabym z kwasami do zakończenia karmienia. Jeśli wytrzymałaś bez kwasów w czasie ciąży, to jeszcze chwila Cię nie zbawi, a nie zrobisz tym samym dziecku żadnej krzywdy Kwas salicylowy jest bezwzględnie zabroniony w tym czasie, chociaż rzeczywiście byłby przy Twoich problemach najbardziej wskazany. Kwasy AHA nie są polecane w czasie ciąży, nie wiem jak sprawa się ma w przypadku karmienia, ale chyba nie warto ryzykować Pozostań przy kwasie azelainowym (jeżeli Twój lekarz na to pozwala), wspomagaj się glinkami, a kiedy przestaniesz karmić to będziesz miała pełną dowolność kwasową
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując