Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BRODACID jak używać ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-19, 13:25   #4
kinderkowa18
Raczkowanie
 
Avatar kinderkowa18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Grecja
Wiadomości: 75
Dot.: BRODACID jak używać ?

Nie zrywaj bo może Ci wyskoczyć wiecej.Jeżeli chodzi o kurzajke.Mój partner używał tego i nie zrywał tylko nakładał kolejna warstwe na to co miał.Wtedy ta brodawka po kilku już smarowaniach wyglądała jakby od góry ją wypalało i robiła sie taka dziurka.Wtedy można było zaobserwować czarna kropeczke w tej dziurce czyli korzeń brodawki( tak nam powiedziała farmaceutka) i tak było.Po kilku stosowaniach znikły mu brodawki ( kurzajki ) a miał ich sporo.Co prawda zdarzyło sie,że przy zakładaniu kurtki odpadła ta cześć biała co posmarował wiec wtedy odczekał aż mu sie zagoiła,bo krewka mu leciała i zaś posmarował.Dodam ze miał ich sporo a teraz mu została jedna która mocno sie trzyma "wredna małpa" i to najwieksza :/ smaruje ja ciagle ale powraca a to dlatego że ma w sobie dużo tych czrnych kropeczek czyli korzeni jak powiedziała farmaceutka.Więc wydaje mi sie byś nie zrywała i życze dobrej Rekonwalescencji Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

"Byś nie zrywał " sorrki za to "Zrywała " Nakładaj na stare.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

"Byś nie zrywał " sorrki za to "Zrywała " Nakładaj na stare.
kinderkowa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując