Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - oJCIEC NIECHCE UTRZYMYWAC KONTAKTU Z DZIECKIEM -NAMAWIAC CZY NIE??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 10:07   #12
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: oJCIEC NIECHCE UTRZYMYWAC KONTAKTU Z DZIECKIEM -NAMAWIAC CZY NIE??

a od jak dawna wiesz że ten facet ani nie chce z tobą być ani utrzymywać kontaktu z dzieckiem? przecież od grudnia 2006 minęło kupę czasu więc jeśli nie przychodził to musiało dać ci do myślenia że nie będzie kochającym tatusiem. teraz to już za późno na takie gadanie ale ja bym w takiej sytuacji nie mówiła tak małemu dziecku o "tatusiu" na siłę i nakręcała jego ciekawość jego osobą... poczekałabym aż samo zapyta żeby oszczędzić szkrabowi smutku.dzieci w tym wieku same się nie pytają o tatę którego nie znają... wiem, bo mój mąż pracuje za granicą odkąd mały miał 10 m-cy i przez parę miesięcy zdążył zapomnieć że jakiś tata w jego życiu był. jak przyjechał nas odwiedzić pierwszy raz to mały uciekł bo nie wiedział kto to jest... dopiero teraz jak ma 3 latka i widzi go co 2-3 miesiące to się czasem pyta o tatę, ale ja sama nie poruszam tematu żeby nie płakał i nie tęsknił za nim.
teraz twój synek jest za mały na tłumaczenia dlaczego.... staraj się odwracać jego uwagę od tematu ojca bo i tak nie zrozumie cokolwiek byś mu próbowała wytłumaczyć
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując