Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dobry i trwały lakier do paznokci...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-24, 06:38   #155
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Cytat:
Napisane przez xxee Pokaż wiadomość
Ja z kolei nie cierpię szerokich pędzli :/ Mam wąskie, mocno zaokrąglone paznokcie i bardzo ciężko takim się operuje...
Ostatnio po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii kupiłam Rimmela 60 seconds, ale niestety bardzo się na nim zawiodłam Schnie mega długo... (skąd to niby 60 sekund?) Potrzeba 2 warstw (ewentualnie 1 grubej, ale nie próbowałam tej opcji), żeby nie było prześwitów. Pierwszej warstwie dałam godzinę, drugiej 2. Nałożyłam topa, znów około 2 godziny. Po tym czasie niestety wszystko się na paznokciach odbijało. Dodatkowo już wieczorem (malowało około południa) pojawił się odprysk na 1 z paznokci, na pozostałych lakier zaczął się wycierać na końcach...
Eh... o ile do tej pory uwielbiałam kosmetyki Rimmela, tak lakieru już raczej nie kupię

Za to polecam Essence i Debby. U mnie potrafią wytrzymać nawet do tygodnia w dobrym stanie

Mnie tez szerokie pędzle odstraszaja. Mam wąską płytke i zawsze sie ubabram
Co do serii o której piszesz.... To tam byla najpiekniejsza czerwien jaka widzialam, trwalosc jak piszesz... Mam podobne odczucia nt temat
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2016-03-24 o 06:40
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując