Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe mamy 2023
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-06-28, 08:45   #1052
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Ja w sobote zaczelam 6 miesiac. Teraz zaczynam miec wrazenie ze juz coraz mniej czasu zostalo. Zaczelam rozgladac sie za wyprawka. Chyba tez kupie łóżeczko next2me. Ktoras ostatnio cos o nim pisala, tylko nie pamietam czy ma czy planuje kupic?
U mnie w pracy plaga ciąż. W zeszlym tyg 2 dzieczyny powiedzialy juz oficjalnie, a wiem tez nie przynajmniej ze 2 planuja ciąże. Dobrze ze ja bylam pierwsza to szef nie byl jeszcze w takim szoku i dopiero teraz musi pomyslec jak przeorganizowac projekty. Tym bardziej ze jak ja odchodze we wrzesniu to jedna dziewczyna wraca z macierzynskiego. Dla pozostalych nie ma za bardzo zastepstwa. U nas ok. pół roku zajmuje przyuczanie, wiec nie ma za bardzo sensu brac kogos calkiem nowego np tylko na rok.
Pani Auto wpiszesz mnie tez do pierwszego postu? Niewiem czy sie wliczam bo termin 28.10... 38lat, syn 3 lata na pokladzie
A teraz coraz ciezej mi z nim bawic sie na podlodze. W pokoju ma kącik na dywaniku, a mnie po 15min boli kregoslup jak z nim siedze. A lepiej nie bedzie w najblizszych miesiacach...
Oczywiście że wliczasz, mała się spóźni parę dni i już jesteś listopadowa [emoji16]
Jej wiem, zabawa na podłodze jest strasznie męcząca z brzuchem już..
Co do wyprawki ja też w zasadzie nie mam nic. Wczoraj byłam oglądać wózki w takim outlecie, ale nic specjalnego. Zaczęłam przeglądać używane, no i trochę tego jest, mam 2 upatrzone, tylko się musimy umówić na oglądanie. Łóżeczko mam załatwione na wrzesien. We wtorek prawdopodobnie poznam płeć bo mam połówkowe, więc też jakieś ubranka zacznę powoli kupować laktator odkupuje od koleżanki, praktycznie nowy, a smoczki, butelki, kosmetyki - to już raczej bliżej porodu. Tym razem stawiam na niezbędne minimum

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując