Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Roczny koszt utrzymania dziecka.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-06, 22:44   #21
agnieszka1209
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 65
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

tak małe dziecko jest drozsze bo te rzeczy jednorazowe podajesz tez do alimentow jako długookresowe i np lozeczko na 3 lata i dzielisz koszt łozeczka na 36 miesiecy i masz cene jaka musi dolozyc do alimentow. i tak wszystko. ja taki kosztorys sporzadziłam doslownie wszystko rzeczy na dluzszy okres i krotki. nawet takie jak baterie do zabawek duzo osob nie podaje o schodzi ich tyle w miesiacu ze glowa boli, albo zarowki do lameki nocnej, zyradola itp. trzeb a usiasdz i dobre pomyslec na co sie wydaje kase przeciez to nie tylko mleko kaszki i pampersy.

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

klucilabym sie z toba. bo duzo osob zapomina i małych rzeczach dla dziecka a w miesiacu one sumuja. wiadomo kazde dziecko ma inne potrzeby ale zawsze wszystko sumuje. ja piszac kosztorys do sadu nie pominełam zadnego detalu.

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Napisane przez martiniątko
przeciez niemowlę mniej je, nie potrzebuje książek do szkoły, wyjść ze znajomymi, wyjazdów na wycieczki i setki innych zachcianek, ma też mniej ubrań (chociaz tutaj moze chlopcy wychodzą taniej )... koszt pieluch, kaszek i wózka tego raczej nie przewyższa...
agnieszka1209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując