Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-02, 07:20   #2151
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz Na 1 stronie tego wątku są przepisy nawet na 50% roztwór migdała i wody... Mocno podgrzewałam i rozpuścił mi się cały- sprawdzałam. Odechciało mi się własnorecznie wykonywac peelingi. Teraz nakładam alantan maść codziennie i zobaczymy kiedy zejdzie mi to Plam nie jest dużo, ale są trochę widoczne...
wiesz co sprawdziałam w przepisach podanych przez Lorri i w każdym wyższym stężeniu jest alkohol. Tych przepisów z 1 strony z linka trzymałabym się. Też na początku robilam błędy - łączyłam r-r migdała z hydrolatem.
Pisałam, już że stosowanie codzienne toniku daje ciągly w czasie efekt a na pewno nie spowoduje poparzeń, nie trzeba robić wtedy co jakiś czas peelingu. Tylko wc toniku trzeba wyregulowac - podnieśc ph sodą oczyszczona!!!!b. ważne.
Na you tube poszukaj też filmików Agabil jak ona robi peeling migdałem i tonik, z nich się uczyłam.
http://www.youtube.com/watch?v=SHLn9pigXbU

Edytowane przez nandadevir
Czas edycji: 2014-03-02 o 07:21
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując