Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-02, 21:59   #1973
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Kocham góry, zazdroszczę!
Wypad z rodzinką? Gdzie dokładnie byłaś/byliście? Kurcze, też muszę coś zorganizować, niech tylko wiosna przyjdzie.

Kremy Intensiv Isany bardzo lubię, ten do rąk używam na co dzień do dłoni i do stóp, jak na razie nie udało mi się go żadnym zastąpić.

Od dłuższego już czasu używałam z powodzeniem kremów do twarzy, szczególnie samorobionego na bazie z ZSK, ale przy ostatnich wysypach zastanawiam się, co robię nie tak Naprawdę, od początku tego roku nie mogę doprowadzić mojej cery do porządku. Tabletki anty odstawiłam ponad rok temu, i przez cały 2014 było w miarę ok, raz lepiej (czasem idealnie wręcz), raz gorzej, ale nigdy tak jak teraz. Kupiłam niedawno żel aloesowy GorVity, stosuję go teraz zamiast kremu na boki policzków i brodę, może będzie jakiś efekt...

może to znów kwestia hormonó ja teraz biore ant ale jakbym je miała kiedyś odsatwić to szukala opcji zapasowej, poczytaj o wierzbowniby bądza innch ziołach które maja trochę hormonalne dzialanie

http://progesteronnn.blogspot.com/

natknęłam sie kiedyś na to, może ci sie przyda
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora