Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne MEOW
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-08, 15:27   #915
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Az poszlam po moja probke, zostal mi woreczek z resztkami na folii Dla mnie jest koralowy, z dodatkiem różu. Nie sugerowalabym sie az tak opisami Meow (wg strony Korat jest -Golden yellow- dla mnie szarooliwkowy, zlotych czy zoltych tonow sie nie dopatrzylam), raczej fotkami (u mnie na monitorze dobrze oddaja prawdziwe kolorki) - i faktycznie wg zdjec Harlot ma chyba wiecej nut koralowych, bez (?) rozu. Delusions dostalam jako darmowa probke przy zamowieniu, moze sie kiedys skusze na opakowanie, bo naprawde ladny kolorek
Wstawiam zdj Harlota i Delusions ale światło jest super beznadziejne i nie umiem uchwycić różnicy między nimi. Delusions jest zdecydowanie bardziej jasny i bezpieczny w używaniu. Jak go roztarłam na dłoni to wybijają w nim różowe tony ale to nie jest taki typowy pink.
Harlot może być niebezpieczny dla jaśniutkich cer i ja się boję, że mi z niego na twarzy powychodzą pomarańczowe tony (albo to wina sztucznego światła i mam takie złudzenie).Załącznik 3519682

Załącznik 3519683
Harlot po lewej, Delusions po prawej
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując