Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 08:26   #2862
Indicolite
Raczkowanie
 
Avatar Indicolite
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

ja właśnie też przymierzam się do nowych zakupów
i też się chyba skuszę na serum olejek 3xrose - ogólnie chyba pasują mi na noc te serum olejki (właśnie wykańczam to serum z granaten eko) i muszę powiedzieć że może szału jakiegoś po nim nie ma, ale mam wrażenie że po wykrzystaniu całej buteleczki skóra stała się bardziej gładka i jakaś taka świetlista, na pewno wygląda lepiej niż po zwykłych kremach które stosowałam
ale nie daje takiego natychmiastowego efektu jak np. serum winogronowe (które też jest super, szybko się wchłania i nadaje pod makijaż)

ale działania redukującego zmarszczki nie zauważyłam ... pewnie jeszcze może z kilka miesiecy regularnego stosowania i może bedzie widać efekty chociaż w postaci nie pogarszania sie stanu cery pod wzgledem zmarszczek (bo jak na swoje 34 lata mam ich stanowczo za dużo, dużo mimicznych wokół oczu i na czole - jak tylko nałożę puder to się jeszcze bardziej uwydatniają)
i tak właśnie dumam nad tym czy aby nie spróbować tego z retinolem ale po pierwsze cena mnie trochę powala a po drugie jestem bardzo na bakier z filtrami a po tym raczej trzeba by coś zastosować ... może właśnie z braku filtrów powstają mi te zmarszczki w takiej ilości

a poza tym pearpearl jak ja Cię rozumiem z tym brakiem czasu - u mnie też często regularna pielęgnacja to tylko teoria przy mojej dwójce dzieciaków czasem po prostu mi się nie chce (chociaż wiem że powinnam) a czasem marzę tylko o śnie i nie w głowie mi żadne mazidła

Edytowane przez Indicolite
Czas edycji: 2012-10-02 o 08:29
Indicolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując