Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-18, 22:38   #2253
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez amatosek Pokaż wiadomość
wiesz przypomnialo mi sie, ze zanim sama go kupilam szukalam opini w necie i znalazlam notke jednej dziewczyny na blogu, ze u mniej tez ten tonik nie zrobil totalnie nic z cera, znalazlam go i Ci wklejam link, widac po prostu na niektorych on po prostu nie dziala i tyle.
zycze Ci, zebys znalazla jakas miksturke, ktora Ci pomoze
buziaki
http://bzeltynka.blogspot.com/2011/1...biochemii.html
Jeszcze będę z nim próbować. Ale obawiam się, że skoro teraz nic nie widzę to i później nie zobaczę. Nie wiem za co się wziąć skoro najsilniejszy tonik na mnie nie działa
Zauważyłam, że na moje blizny i krostki na nogach pomaga oliwka Hipp, myślę co mogłoby tak ładnie ukoić skórę na twarzy. Oliwka będzie chyba zbyt tłusta. Próbowałam oleju z pestek malina z kwasem HA, ale nie widziałam rezultatów
Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Flavio - świetnie wygładza zmarszczki i rozświetla cerę [ moja mama jest zachwycona ]. Mnie [19 lat] dobrze wygładziło, rozświetliło cerę. Niespodzianki rzadziej wskakują. Efekt - po jednym opakowaniu.
A krem azelo? Typowo dla trądzikowej, zanieczyszczonej cery. Mam, efekty po zużyciu jednego opakowania - cera gładka, bez zaskórników. Nie jest przeciwzmarszczkowy, zostawia film, do stosowania na noc.

Raczej polecałabym Ci flavio, ze względu na porę roku, wiek, cerę
Hm, kuszące. Może i jak spróbuję tego kremu Azelo...
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując