Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep iHerb.com (USA)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-09, 09:42   #1502
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Jaką masz wartość zamówienia? Jeśli niewiele ponad 40$ to ja bym brała całość, jak się będą mieli doczepić to zrobią to i przy mniejszej kwocie (a doczepiają to bardzo rzadko)

Było już kilka promocji na te pędzle, ostatnia gdzieś na początku grudnia, ale z nimi nigdy nic nie wiadomo Kiedyś z dziewczynami z wątku strzelałyśmy, kiedy i z jakiej okazji mogliby zrobić większą promocję, a oni nas zaskoczyli i żadnej mega promocji nie było ani na Black Friday ani na święta

Kody znajdziesz w internecie, ja przy zmianach karty używam kodu z ich oficjalnego profilu na fb, bo nie mam nikogo znajomego komu mogłabym dać zarobić swoim zamówieniem

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Nie wiem czy widziałyście, ale jeśli któraś planuje zakupy a przy okazji potrzebuje kubek termiczny na kawę/herbatę to w ten weekend można go sobie za darmo dorzucić do zamówienia

http://www.iherb.com/iHerb-Goods-Tra...ic-16-oz/51006
Z kodem -10$ wyszło mi 39$, więc zamówię wszystko co chcialam . Wcześniej myślałam, że to jest -5$. I z uwagi na kubek podaruję sobie czekanie na promocje, przyda się toto .

Podziękowała za wyczerpującą odpowiedź .
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując