Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-15, 13:12   #3629
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ja już po prostu miałam ich dosyć - od poniedziałku z nimi mailowałam żeby mi zrealizowali zamówienie skoro ściągneli kasę ale dostawałam wiecznie tą samą odpowiedź, że te pieniądze są tymczasowo i do zrealizowania potrzebują kod. No i się zdenerwowałam bo to było jak gadanie do ściany i napisałam maila że skoro tak to niech mi kasę zwrócą a zamówienie anulują. Teraz czekam aż pieniądze pojawią sie na karcie bo status zamówienia mimo maila że anulowali mam nadal 'pending'.
Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Inu, pieniądze ściągnął bank (oni nie mają uprawnień do tego - do nich trafia przelew po prostu). Jak potwierdzili, że anulowali zamówienie (zresztą możesz sprawdzić status - jak każdego zamówienia), to pieniądze wrócą do Ciebie (no, na 99%) w ciągu 2 tygodni (i czas nie zależy od Truskawki tylko od drogi Visa/MC tamtejsze-Visa/MC International-Visa/MC Polska-Twój bank).
Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Czyli miałam wczoraj rację pisząc, ze droga długa i te zapytania to niekoniecznie problem ze strony Tru...
Ale (choć na razie nie miałam takie problemu) wolę anulować zamówienie niż podawać ten kod...
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Mad, ja dzwoniłam na m-linię 3 razy i 3 różne osoby mówiła, że ma tego kodu nie podawać więc już nie rozumiem jak to w koncu jest no, ale to co piszesz pokrywałoby się z czymś co przeczytałam gdzies w necie w e-book'u dla sprzedawców napisanym przez Visę. Tam było napisane, że kod został stworzony właśnie po to, aby sprzedawcy mogli się upewnić, że osoba dokonująca zakupu jest jednocześnie właścicelem karty. Pisali, że o ten kod sprzedawca może spytać m.in. telefonicznie więc wychodziło by, że mailowo też.
Moja płatność była zaksięgowana przez m-bank już 12.03 więc to nie oni wstrzymali te płatność.
Mnie w końcu Tru spytała o 3 ostatnie cyfry numeru karty, które dostali, bo na potwierdzeniu płatności są ujawnione pierwsze 4 i ostatnie 4 cyfry numeru karty, dopisałam tez do tego adres ...i dzisiaj dostałam przeprosiny

W końcu jakiś spersonalizowany mail odpisalam, ze w takim razie oczekuję Shipment Status i mam nadieję, że to koniec przebojów z płatnościami na Truskawie

Edit. O rety, musze składać to zamówienie jeszcze raz...nakrzyczałam na nich zanim dostałam tego maila i kazałam anulowac zamowienie, nie myślałam, że tak w ciągu minuty to zrobią..no dorze...w każdym razie dobrze, że sie co nieco wyjaśniło.
no a u mnie - tez sie w końcu wkurzylam, 4-5 maili, nie podalam kodu i w koncu napisalam sama,zeby mi anulowali to zamowienie, i wczoraj mam maila,ze zgodnie z moja prosba anulowali a pieniadze wroca na karte w ciagu 2 tygodni...
a dzis rano mail, z info,ze wyslano pierwsza czesc zamowienia tj.pielegnacja (bo zamowilam tez perfumy)
i co ja mam robic???? ta Tru jednak jakas pokopana jest, juz nic nie robie, czekam, najwyzej dostane i paczke i kaske...eh, za to co przeszlam,to nie mialabym nawet wyrzutów sumienia...

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Chciałam ogromnie podziękować przemiłym osóbką, a mianowicie anmarie i Maggie za pomoc w truskawkowych zakupach Dziękuję dziewczyny
rozumiem,ze maczek dotarł ;-) to się cieszę i jakby co polecam na przyszłość ;-)
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora