Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-06, 22:16   #1556
luxoria
Raczkowanie
 
Avatar luxoria
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 48
GG do luxoria
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Milk, na zdjeciach z tego portalu jest napisane malymi literkami "do not republish" ale ja sie i tak ciesze ze je zamiescilas . Chcialabym tak wygladac - cera+włosy :
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...9&d=1170798446
Myślicie ze mozna taki kolor uzyskac szamponem koloryzujacym, jesli wczesniej przez kilka lat uzywalam szamponow ciemny braz/czern?
W kazdym razie sprobuje, bo i tak mam juz niewielkie odrosty( po Castingu L'oreala ).
Moja skora tez sie robi jasniejsza, przede wszystkim po pellingach i maseczkach z glinki, ale jednak blada nie jest, tylko po prostu srednio jasna

Podkład Gosha nadal odpowiada mi kolorystycznie (jest ciemniejszy w tubce, czy 'wylany' na reke niz rozsmarowany na twarzy), ale niestety mnie zapycha troche . Dlatego teraz pokombinuje z jakims jasnym pudrem+ korektor na wypryski. Mysle nad transparentnym prasowanym Lumene, bo w necie wyglada dosc jasno, mam nadzieje ze w realu tez. Ktoras z was uzywala moze? Zalezy mi na efekcie bardzo matujacym i lekko kryjacym.
Mam puder Miss Sporty So Clear(chcialam zaoszczedzic ) - odcien transparenty 01 - hahaha! - jestem po nim pomaranczowa . Tak to jest jak się wierzy numeracji, a nie oglada sie testerow w swietle dziennym...
pozdrawiam bladolice
__________________
***
"...It's always the same
I'm running towards nothing
Again and again and again..."

luxoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując