Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-09, 11:16   #126
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem że ostatnio zrobiłam sobie kuku po testowaniu kosmetyków z BU

No i ja od pierwszego dnia chcąc działać na wszystkich frontach smarowałam rano i wieczorem twarz tonikiem, nakładając rano krem azelo a na noc serum Lemon i takie gule mi powyskakiwały jakich już daaawno nie miałam Szczególnie pod policzkami i w okolicy żuchwy.Myślałam że może skóra się oczyszcza ale zamaist się poprawiać to było coraz gorzej więc na razie odstawiłam wszystko bo nie wiem który dokładnie produkt tak mnie potraktował
Także ostrzaegam przed takim "zaskakiwaniem" swojej skóry nowymi kosmetykami nigdy niewiadomo jak może ona zareagować i znowu kłania się zasada że najważniejszy jest umiar we wszystkim
Uśmiałam się czytając Twojego posta, bo zrobiłam dokładnie to samo Po 3 tygodniach oczekiwań, jak już w końcu dostałam przesyłkę, to chciałam, wypróbować wszystko naraz . Tylko ja stosowałan na przemian serum azelo i serum z vit. C. Też mam tłustą cerę, może to nie były gule, ale stan skóry zdecydowanie się pogorszył, pory się zapchały, buzia tłusta i powyskakiwały drobne krostki. Więc tak jak piszesz... umiar
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując