Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-12, 17:13   #1034
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 687
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez maggs98 Pokaż wiadomość
Przepłakałam dzisiaj cały dzień, nie mogę patrzec na moje włosy w odbiciu, wczoraj byłam u fryzjera. Grzywka spoko, podciął mi okej, układa sie na bok normalnie. Ale długość... Zawsze robie z cieniowaniem, mówię 5cm lekko pocieniowac i po bokach mocniej, on okej, mialam włosy z przodu tak ze 4cm za piersi, mam 5cm za obojczyk, tak na oko, ale jak można się domyślić nie jest to 5cm a lekkie cieniowanie na dlugosci u niego to na prawde 1-2cm 2 to max, po bokach tylko mocno mi cieniuje tak jak chce, nie wiem co sie stalo, wczoraj grubo przesadził, w kwietniu byłam wcześniej to do września urosły ok 8cm same z siebie, teraz chcę przyśpieszyć to żeby mieć chociaż zbliżoną długość, jestem zrozpaczona :/ Czytałam że belissa ma dużo składników które poprawiają kondycje włosów i przez to troche szybciej mogą rosnąć, ale jak i tak mam zdrowe i ładne włosy (każdy mi to mówi i sama to widzę/widziałam dlatego nie mógł obciąć tyle mówiąc że mam zniszczone... Bo nie miałam) jestem strasznie zła -.- Polecacie belisse? Albo inne tabletki? Chciałabym chociaż 3cm na miesiąc jantar i drożdże mi nie dawały jakiś super efektow, nawet nie zauwazylam roznicy miedzy uzywaniem tego 2 miesiace z kawalkiem a normalnym porostem moich wlosow, z odzywek tez cos polecacie? Takich ktore kupie np z garniera czy pantene w rossmannie, chciałabym właśnie dobre tabletki i odżywkę kupić myślę że gdyby rosły tak 3cm na miesiąc przy tym byłoby dobrze i w 4 miesiące odrosną może, oficjalnie nienawidzę fryzjerów.
Zdjęcie przed i po wizycie.

1) Linki nie działają.
2) Nie bardzo rozumiem w czym problem (dość chaotycznie piszesz) - fryzjer za dużo obciął? No to nie ma co płakać bo... włosy nie ręka, odrosną
3) Na tym wątku raczej jesteśmy dalekie od polecania konkretnych prodkutów, bo u każdego działa co innego. Popróbuj może najpierw wcierek, a nie od razu łykania tabletek, których składniki często mają wpływ nie tylko na włosy ale też np. na hormony itd. (że o możliwych skutkach ubocznych nie wspomnę). Poza tym, na przyspieszenie porostu przy pomocy tabletek to trzeba przeważnie ok. 3 miesięcy poczekać.
4) Poczytaj pigułkę (pierwszy post wątku) - tam masz spisy różnych specyfików do przyspieszenia porostu.
5) Pamiętaj, że to tylko włosy, nie ma co sobie nerwów szarpać martwym wytworem naskórka, który z wcierkami czy bez i tak odrośnie.
6) Po co opisywać swój problem w kilku wątkach na raz? Uważaj, żeby ktoś nie zgłosił tego jako spamu.

Edytowane przez 1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Czas edycji: 2015-09-12 o 17:23
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396 jest offline Zgłoś do moderatora