Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-15, 10:58   #1901
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Wiem, jest masa grzebieni. W tym roku jakiś raz czesałam włosy, także na mokro i z odżywką - właśnie grzebieniem. Po prostu pojechałam na weekend do domu i zapomniałam TT, a musiałam wtedy umyć włosy. Dla mnie było to tak sam niewygodne jak palcami. Po prostu znowu miałam wrażenie, że wyrywam sobie włosy i tyle. Używając TT wybieram wygodę.

Widzisz, a ja nie zauważam żadnej różnicy po obydwóch stronach i tym samym przyznaję, że nie umiem obserwować swoich własnych włosów

Noszę przedziałek po prawej stronie głowy. Po tym myciu zachciało mi się jednorazowo zmienić przedziałek na lewą stronę (robię tak czasami, bo później włosy są ładnie podniesione po powrocie na właściwą stronę, czyli po kolejnym myciu) miałam go tak może 2-3 min (na mokrych włosach), po czym stwierdziłam, że innym razem i przerzuciłam włosy na ten bok co zawsze. Może to to?

Brak różnicy w długości to pewnie kwestia raz, że zmienionej perspektywy, a dwa - nawet ja muszę przyznać, że 8 cm to malutko w perspektywie około 70 cm całości. Póki co cieszę się w końcu zdrowymi końcówkami

PS> Tak teraz doczytałam, chodzi Ci o zdjęcie prawe/ lewe czy o strony mojej głowy? Obydwa rozczesywane tak samo, czyli w trakcie mycia. Tylko to po cięciu tak jaki pisałam - kombinacja z przedziałkiem.
Miałam w czasie czytania tego posta rozkminy na temat swojej ślepoty, ale PSem mnie uspokoiłaś Chodziło mi o zdjęcie lewe/prawe.

Szukałam po prostu generatora tego puchu, bo Twoje włosy na wysokoporowate "nie wyglądają", a nawet gdyby takowe były, to każdy puch można opanować (a przy takiej praktyce włosomaniaczej na pewno dobrałabyś już taki zestaw).
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora