Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - REWELACYJNE palety Too Faced The Quickie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-15, 18:11   #44
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: REWELACYJNE palety Too Faced The Quickie...

Spotkała mnie bardzo dziwna sytuacja

Kilka dni temu kiedy Nevada wklejała zdjęcia swoich paletek spojrzałam na Vixen,zakochałam sie w odcieniach i zaczęłam żałować że wybrałam Tropical Tease a nie Vixen właśnie.No nic,trudno pomyślałam.Kupię ją następnym razem.
Dziś znalazłam w skrzynce kopertę z przesyłką z Anglii.Otworzyłam spodziewając się zobaczyć kupioną przeze mnie Tropical Teas a tam....paletka Vixen
Jakaś złota rybka chyba sprawiła że sprzedająca się pomyliła i wysłała inną paletkę niż kupiłam.Bardzo się z tego cieszę bo całkiem nieoczekiwanie mam to co bardziej chciałam
Kolory są świetne.Pomadki wszystkie jak dla mnie wybierane,tak samo świetny,świeży i taki zdrowy odcień różu.Cienie to już w ogóle poezja.Najbardziej zachwycił mnie,mocno napigmentowany,nasycony wiśniowo-brązowo-floretowy odcień który świetnie współgra z ciemnobrązową tęczówką.A jak fajnie połyskuje.Pozostałe odcienie też na prawdę fajne.Jestem bardziej niż zachwycona
Świetne wiśniowe smoky-eyes można wyczarować z tą paletką.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując