Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Straszny ból podbrzusza podczas brania tabletek anty.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-11, 09:33   #15
dojczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 88
Dot.: Straszny ból podbrzusza podczas brania tabletek anty.

Jesteś bardzo nieodpowiedzialna. Nie wiem dlaczego dużo dziewczyn biorących tabletki nie interesuje się tym tematem na własną rękę, internet chociażby - o ulotce nie wspomnę. Tabsy są ingerencją w organizm, więc wypadałoby wiedzieć "jak to działa", a nie po fakcie w histerii zaśmiecać forum, bo dla mnie ten post jest zaśmiecaniem. Wyraźnie jest napisane, że nie można przedłużać przerwy, a jeśli się zdarzy - zabezpieczać się dodatkowo, wyraźnie jest napisane, że tabsy brane REGULARNIE chronią przed ciążą. Jeśli masz paranoje, że jednak zajdziesz przy braniu - nie jesteś gotowa na seks, albo po prostu używajcie z facetem dodatkowo gumek.
Z własnej głupoty możesz być teraz w ciąży, bo "zapomniało Ci się" o tym, co powiedział lekarz.
Strasznie nie lubię takiego nieodpowiedzialnego zażywania tabsów. Sama je biorę i pilnuję się jak nie wiem co, bo skoro je biorę = nie chcę dziecka i wiem kiedy i w jakich przypadkach zabezpieczać się dodatkowo etc. To nie są pastylki na ból gardła.
Dobrą matką możesz oczywiście być, ale nie czarujmy się, za dużo do zaoferowania mieć nie będziesz. Choćby na poziomie intelektualnym.
dojczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując